KONST / Litografier / Färglitografi 11933452
nr 1193 3452
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 294/295. Motivet: 25x20
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
måndag 16 juli 2018
kl 18:49:37